Firmanızdaki işleyişi hızlandırmak ve sisteminizin kontrolünü kaybetmemek için bırakın biz sizin için Serverlerınızı güvenceye alalım. Uygulamaların üzerinde çalıştığı sistemlerde, kurulumunun doğru yapılması, yamaların zamanında uygulanması, sistemlerin etkin kullanımı için gereklidir. Planlı bakım hem güvenlik, hem de performans açısından, sistemlerin verimliğini arttır. Sertifikalı uzman personelimiz ile sunduğumuz tüm yazılım bakım ve destek hizmetlerini, çağrı başına, sunucu başına veya ürün başına, uzaktan veya yerinde destekle ihtiyaçlarınıza göre modellenebilir.

Sistemler üzerine gerekli yönetim yazılımları yüklenerek mevcut ağ üzerinden uzaktan işletim desteği veriyoruz. Hizmet kapsamında, sunucular üzerinde gereken rutin işlemler gerçekleştiriyor, ilgili tüm istatistikler ve oluşan hatalar düzenli olarak gözlemleniyor. Aksaklıklar proaktif bir şekilde önceden tespit edilerek çözümleniyor. Sunucuların uzaktan izlenmesi ve yönetilmesi için güvenli bir Ağ (VPN) altyapısı oluşturuyoruz. Sistem işletimi ile Firmamız, işletim desteği verilen sistemlerin tüm sorumluluğunu üzerine alıyor, sizin işinize odaklanmanızı sağlıyor.

Sunduğumuz bakım hizmetleri, kurumların ana faaliyet konularına daha çok odaklanmalarına ve kurumun sürekliliği/geleceği için son derece önemli olan bilgi işlem altyapıları için kendi bünyelerinde barındırmaları ve yönetmeleri mümkün olmayan bir yetkinliğe sahip olmalarına olanak tanımaktadır. Birçok kuruma hizmet vererek uzmanlaşan kadromuz, deneyimlerini bir havuzda toplayarak, tek bir kişinin tek bir kurumda ulaşabileceğinin çok ötesinde bir bilgi birikimini sizlere sunmaktadır.

SERVER SATIŞ

Sunucu ve diğer sistem donanımlarının en iyi şekilde yapılması fiyat ve performansın en verimli duruma gelmesini sağlar. Sunucu kurulum hizmetlerimiz ile bu sisteme avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bilgisayar sistemlerinde alt yapı, performans, işleyiş ve verilerin çok daha iyi kullanılmasını sağlar.

SERVER LİSANSLAMA

Server lisanslama, firma Serveri üzerinde kurulu olan ağdaki kullanıcılar için alınması gereken bir lisans türüdür. Son kullanıcıların sunucudan veri alması ve kullanımıyla ilgili bu gerekli görülmektedir. Ayrıca aynı ağda bulunan kullanıcıların lisans almasının önemi ise ayrıca programın sadece tek sürümü için geçerli olabilmektedir.

WEB FİLTRELEME

Web filtreleme işlemi bir bilgisayar ya da ağdaki web sitesi içeriğinin izlenmesine yardımcı olan yazılım aracıdır.