FİRMA PROFİLİ

CompuTürk Bilgisayar; 2002 yılında  Alanında uzman yönetici ve çalışkan personeli ile birlikte, bölgede bulunan firmalara teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmuştur. Kurumsal çözüm hizmetleri ile bölgede kısa zamanda marka haline gelmiştir.

Beş yıldır bu bölgedeki büyük bir açığı kapatarak faaliyetlerine devam etmiştir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında, çeşitli sektörlerdeki büyük ve orta ölçekli firmaların teknolojiyi yakalamalarına yardımcı olmuştur.

Alanında gerçekleştirdiği başarılı işlerle tanınan CompuTürk Bilgisayar’ın; Web Tasarım, Özel Yazılım, Bilgisayar ve Oem Parça Satışı, Network, Server ve Sistem Kurulumu, Teknik Destek ve Danışmanlık başlıca sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Büyük bir hızla faaliyetlerini sürdüren, CompuTürk Bilgisayar; daha uzun yıllar firmalara göstermiş olduğu desteği artırarak ilerlemeyi hedeflemektedir.

NEDEN BİZ ;

Çözüm Odaklı Takıma Sahibiz

CompuTürk; sahip olduğu deneyim ve işbirliği yaptığı özel haberleşme çözümleri sağlayan iş ortakları ile birlikte, standard dışı haberleşme sistem ve servislerine ihtiyaç duyulan ortamlarda ve durumlarda özel çözümler üretir.

Sektörel Danışmanlık

Bilişim her tür organizasyonun iş akışında merkez rolü oynamaktadır. Bu durum, organizasyonların bilişim kaynak ve operasyonlarının yönetimini iş sürekliliği ve kalitesi açısından kritik pozisyona getirmiştir.

Profesyonel Hizmet ve Çözümler

CompuTürk; tedarik, kurulum ve bütün hayat döngüsü boyunca işletme ve ömür sonunda yatırımların değerlendirilmesi konusunda çözümler üretir.