Sektörünüze ait terimlerle ve firmanızın ihtiyaçlarınıza uygun benzersiz projeler üretiyoruz. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen, firmanızın standartlarına uygun şekilde uyarlanan ve standart paket programlarda bulunmayan yada genel kullanıma uygun olup size uygun olmayan teknik detaylarla sizleri meşgul etmiyoruz. Birebir sektör içerisinde geliştirilen projelerimizle sizi daha iyi anlıyor ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Paket programlarda bulunan sektörünüze ve işletmenize uygun olmayan modüller Sektörel çözümlerde bulunmadığından fiyat açısından avantajlıdır. Esnek yapıya uygun tasarlandığından şirketinizin ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarınıza göre uyarlanabilir . İş akışlarınızı ve raporlamalarınızı operatör dinamik raporlama (ODR) sistemi ile kendinize özgü bir biçimde almanız karar verme sürecinizi kısaltır, kalite ve karlılık sağlar.

İşletmenize yeni katılan personelin müşterilerinize ve standarlarınıza adapte olmadan kısa bir süre içinde sadece yazılım eğitimi alarak en doğru şekilde işleyişinizi kontrol etmesini sağlar bu şekilde işletmenizin personele olan bağımlılığı azalır ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanır. Sürekli ve etkin kontrol ile sistemin işleyişi kontrol altında tutulur.

İnşaat Çözümleri

Şantiyenizdeki tüm mahallerdeki durum, personel taşeron, malzeme maliyetleri, puantaj durumu gibi detayları ve genel durumu tek ekrandan görebilirsiniz.

Endüstriyel Çözümler

Tüm Ekipmanlardan, DCS ve PLC sistemlerinden toplanan verileri tek ekrandan izleyip ve kararlarınızı anlık verilere dayandıracak rapor ekranları sunar.

Dijital Pazarlama Çözümleri

Daha çok müşteriye ulaşarak satışlarınızı arttırmak, internette ürünlerinizi doğru kanallarda tanıtmak ve en önemlisi digital dünyada doğru strateji ile kar elde edebilmek için